To masaż antycellulitowy, wyszczuplający, ujędrniający i odmładząjący. Masaż próżniowy polega na połączeniu masażu mechanicznego z podciśnieniem, z jednoczesnym zasysaniem fałdu skóry i rolowaniu ruchomymi rolkami. Taki masaż polega głównie na rozbiciu tkanki tłuszczowej (tzw. „zrazików tłuszczowych”) i redukcji cellulitu (w różnym stopniu zaawansowania). Doskonale nadaje się do pojędrnienia wiotkiej i luźnej skóry. Dermomasaż wpływa na pobudzenie matabolizmu, a co za tym idzie usuwanie toksyn z organizmu i szybsze spalanie tkanki tłuszczowej. Pobudza mikrokrążenie i poprawia pracę układu limfatycznego. Masaż podciśnieniowy wpływa również na pozbycie się nadmiaru wody i zmniejsza obrzęki. Skóra staje się znacznie wygładzona i pojędrniona. Następuje redukcja obwodu ciała i wymodelowanie sylwetki. Efekty widać już po pierwszym zabiegu.
W zależności od wybranej partii oraz indywidualnego progu bólowego, masaż może być bolesny i powodować delikatne wybroczyny. Z każdym kolejnym zabiegiem skóra przyzwyczaja się i lepiej reaguje na masaż.
Działanie:
- Widoczna redukcja cellulitu.
- Znaczna poprawa jędrności skóry.
- Przyspieszone spalanie tkanki tłuszczowej.
- Zmniejszenie obwodów.
- Poprawa wyglądu sylwetki.
- Wyrównanie struktury tkanki podskórnej.
- Redukcja rozstępów i wiotkości skóry.
- Dotlenienie i odżywienie skóry.
- Działanie drenujące i detoksykujące.
- Zwiększenie wchłaniania składników kosmetycznych.
Wskazania:
- Cellulit, nadwaga, nadmiar tkanki tłuszczowej.
- Modelowanie sylwetki.
- Zrosty i zwłóknienia w obrębie tkanki podskórnej.
- Spowolniona przemiana materii.
- Skłonność do gromadzenia się wody i toksyn.
- Skóra wiotka, pozbawiona jędrności.
- Rozstępy.
Zbieg należy wykonać w serii (6-20 zbiegów), z częstotliwością dostosowaną do stanu skóry i oczekiwań klienta. Po wykonanej serii zaleca się powtarzanie zabiegu raz w miesiącu celem podtrzymania i utrwalenia efektów.